Newsletter 29 - styczeń 2022 wersja online       

logo
SKRZYPCE |ALTÓWKA |WIOLONCZELA |KONTRABAS |GITARA

Futerały specjalistyczne Luthier
 

Nowa linia futerałów specjalistycznych LuthierFuterały wykonane zostały z wysokiej jakości materiału OEKO-TEX, posiadającego biologicznie aktywne właściwości bawełny, lyocellu i wiskozy bambusowej. Oprócz wygrawerowanego logo Luthier oraz andonowanego logo GEWA futerały wyróżniają się przyjemną w dotyku powłoką antypoślizgową oraz ręcznie zszywaną skórzaną rączką.


ZOBACZ


Kochani Klienci,
Nowy Rok – Nowi MY!

Z przytupem otworzyliśmy Nowy Rok uruchamiając nową, anglojęzyczną stronę internetową fineinstruments.eu! Serdecznie zapraszamy.

logo fineinstruments.eu

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, na bieżąco staramy się poszerzać naszą ofertę i niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że zostaliśmy PIERWSZYM dystrybutorem w Europie posiadającym w sprzedaży Altówkę elektryczną ZETA!


Henglewscy altówka elektryczna ZETA

Dotarły do nas również przepiękne harfy firm Lyon&Healy oraz Salvi. Lyon&Healy DRAKE – haczykowa oraz Salvi DAPHNE 47EX – pedałowa


Foremki - zestaw 4 sztuk
Harfa LYON & HEALY DRAKE - haczykowa
15000.00 PLN
KUP TERAZ

Harfa SALVI DAPHNE 47EX - pedałowa
Harfa SALVI DAPHNE 47EX - pedałowa
95000.00 PLN
KUP TERAZ

 
Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego kanału na youtube
praca Henglewscy Luboń
 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 61-868-48-48 lub do przesłania swojego CV na adres mailowy henglewscy@henglewscy.com.pl!

 
 
Gdzie nas znaleźć ?
NASZE SKLEPY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
facebook Henglewscy    instagram Henglewscy    youtube Henglewscy    mail Henglewscy   
Wiadomość wysłana przez Sprzedaż akcesoriów i narzędzi lutniczych R.N. Henglewscy z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Grotkowska 17, 60-176 Poznań. NIP: 7791022029, REGON: 632101453.

Otrzymujesz od nas informacje ponieważ zapisałeś się na nasz Newsletter lub dokonałeś zakupu w naszym sklepie internetowym. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości klikając wypisz się.